Wesoły Wędrownik – V Edycja

Wesoły Wędrownik 2017

Warsztaty Gospel

Pierwszy dzień Warsztatów odbył się w Parafii pw. Wszystkich Świętych w Gliwiach, drugi w Centrum Edykacyjnym im. św. Jana Pawła II również w Gliwicach. Utworów Norberta Blachy w tym roku uczyło się ponad 40 osób, które w ten sposób przygotowywały się do Koncertu Finałowego. Dwudniowe Warsztaty dały możliwość podszkolenia emisji głosu, poćwiczenia śpiewu z mikrofonem, śpiewu na głosy, no i oczywiście nawiązania nowych muzycznych znajomości.

Koncert

Koncert Finałowy odbył się w auli Centrum Edukacyjnego im. św. Jana Pawła II. Pełna sala mogła poczuć niezwykłą energię muzyki Norberta Blachy wykonywanej przez ponad 15 profesjonalnych wokalistów i instrumentalistów oraz chór złożony z uczestników Warsztatów Gospel. 

Już niedługo pojawią się materiały video z tego wydarzenia.

***Koncert był dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice. Specjalne podziękowania również dla Sponsorów: Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., firmy SAW Jan Tabth, Marcina Kokoszki (http://marcinkokoszka.com/), oraz Jowity Barcz właścielki Babskiego Warsztatu (http://babskiwarsztat.pl/).