Działalność

Moją pasję do muzyki realizuję na trzy sposoby:

1. Komponuję, piszę teksty i koncertuje

Jako wokalistka koncertuję z zespołem z autorską płytą Jakubowy Dar i równocześnie nagrywam materiał na drugą płytę – jestem autorką muzyki i tekstów. Jestem wokalistką i liderem zespołu Kwartet C.D.N, organizatorką i wokalistką projektu gospel Wesoły Wędrownik.

2. Przekazuję moją pasję innym w czasie warsztatów gospel lub indywidualnych warsztatów (lekcji) wokalnych i skrzypcowych.

Prowadzę warsztaty w różnych miastach na Śląsku i poza nim. Są to kilkudniowe wydarzenia zakończone koncertem z pełnym zespołem muzycznym lub dedykowane warsztaty dla zespołów muzycznych chcących podszkolić swój warsztat wokalny lub spróbować swoich sił w innych gatunku muzycznym. Prowadzę również indywidualne zajęcia wokalne w Gliwicach.

3. Pomagam innym spełniać muzyczne marzenia realizując nagrania w Studio B1 w Gliwicach.

Prowadzę studio nagrań StudioB1, które działa zarówno jako studio stacjonarne, jak i mobilnie – w miejscach wybranych przez muzyków. W ramach jego działalności są realizowane nagrania dla chórów, zespołów wokalnych i instrumentalnych, orkiestr oraz indywidualnych wokalistów czy lektorów.