Kiedy zrozumiem – Nowy singiel na Festiwalu Carpathia [kwiecień 2021]

W grudniu 2020 miał premierę kolejny utwór, który jest częścią nowej, drugiej autorskiej płyty Gabrieli Blachy. Jest to kawałek, który powstawał w domowych zaciszach muzykow i przyjaciół Gabi. Jest zrealizowany w 100% w sposób zdalny, co jest pewnym znakiem tego czasu. Gabi jest autorem zarówno tekstu jak i muzyki.

W nagraniu wzięli udział: Barbara Błaszczyk (voc), Magdalena Grzegorzek (voc), Paulina Muzyczka (voc), Anna Pieszka (voc), Joanna Smajdor (voc), Julia Kania (voc), Jakub Cupiał (voc), Łukasz Łoboda (voc), Łukasz Wicher (voc), Piotr Karbownik (voc), Gabi Blacha (voc, dzwonki chromatyczne), Bartek Pieszka (wibrafon), Łukasz Forest Piechota (instrumenty klawiszowe), Radek Pendziałek (gitary), Martyna Sołtysik (gitara basowa), Michał Dziewiński (perkusja)

Edycja i miks: Mateusz Sołtysik
Montaż dźwięku: Studio B1
Montaż obrazu: Onde Studio

W sierpniu 2021 roku będzie można usłyszeń ten utwór na festiwalu Carpathia.

Gabriela Blacha - Festiwal Carpathia 2021

Więcej o tegorocznej edycji festiwialu tutaj: https://radio.rzeszow.pl/patronaty/xvii-edycja-rzeszow-carpathia-festival-2021-20-22-sierpnia-w-filharmonii-podkarpackiej?fbclid=IwAR0y5_piEqvlNv15ADzHyv9jr4BDvNjdpc67bejZ6v6kzV2IcZhvZQB0mfQ